Dobry tynk to podstawa

tynki gipsowe Kraków

Budując dom, lub inną nieruchomość chcemy by była ona jak najlepszej jakości, gdyż ma ona nam służyć przez wiele lat. Podstawą wysokiej jakości jest dbałość o szczegóły. Takim niezwykle istotnym szczegółem jest właśnie tynk. Pokrywa się nim ściany z zewnątrz i wewnątrz, a on zabezpiecza je przed działaniem czynników atmosferycznych, a także chroni je przed działaniem czynników wewnątrz pomieszczeń.
W naszej ofercie mamy tynki cementowo-wapienne Kraków w bardzo przystępnych cenach. By uzyskać dobry tynk, trzeba w odpowiednich proporcjach zmieszać poszczególne składniki, co w warunkach budowy rzadko się udaje. Dlatego pewnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszych usług. Jest to najpopularniejszy rodzaj tynku i można go stosować nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (np: pralnie, czy łazienki).
Posiadamy także w sprzedaży tynki gipsowe Kraków. Ten rodzaj tynku jest znany głownie z tego, że po jego użyciu uzyskuje się najbardziej gładkie powierzchnie co sprawia, że jest on dobrym podłożem pod późniejsze malowanie, jak również tapetowanie ścian.
Dla tych, którym zależy na czasie mamy do zaoferowania tynki maszynowe Kraków, które nakłada się znacznie szybciej od zwykłych tynków ręcznych. Ten rodzaj tynku nakłada się na ścianę, przy pomocy specjalnego agregatu, co w przypadku dużych powierzchni przyśpiesza pracę nawet kilkukrotnie, przez co doświadczona ekipa tynkarzy jest w stanie wytynkować w jeden dzień nawet 100 metrów kwadratowych, co w przypadku zwykłego tynku nie byłoby możliwe.
Nasza oferta jest bogata i różnorodna, a niskie ceny sprawiają, że z pewnością każdy znajdzie to czego szuka!

Related posts

Leave a Comment