Idealny uśmiech

implanty zebów

Stale rozwijająca się dziedzina stomatologii, oferuje pacjentom coraz to doskonalsze rozwiązania w zakresie uzupełniania ubytków, powstających w naszym uzębieniu. Hitem ostatnich czasów, stały się się implanty zębowe, które mimo iż nie należą do najtańszych, stają się coraz bardziej przystępne dla naszych portfeli.

Takie rozwiązanie, które oferuje stomatologia, jest bardzo praktyczne, gdyż pozwala na stałe wszczepić ząb. Pacjenci, są na ogół bardzo zadowoleni z tego rozwiązania, gdyż eliminuje on dyskomfort, który towarzyszy nam bardzo często przy protezach ruchomych. Wszczepienie implantu, powinno być poprzedzone dokładnym wywiadem medycznym z implantologiem, który dokładnie zbada stan naszych zębów, jak również wyeliminuje ogniska zapalne, poprzez ich wyleczenie.

Następnie zostanie przeprowadzony zabieg, w czasie którego implant, czyli niewielka śruba, zostanie na stałe wkręcona w nasze dziąsło. Na niej z kolei, umieszczona jest korona porcelanowa, bądź też ceramiczna, w zależności od naszych indywidualnych upodobań i możliwości finansowych. Odcień korony, możemy dobrać idealnie do koloru naszych pozostałych zębów, dzięki czemu implanty wyglądają bardzo naturalnie. Więcej informacji na stronie: www.impla.com.pl/implanty/.

Z całą pewnością więc, mimo iż zabieg nie należy do najtańszych, jest on godny polecenia, gdyż pozwala na uzyskanie pięknego uśmiechu. Wiele gabinetów stomatologicznych, oferuje swoim pacjentom możliwość rozłożenia spłaty zabiegu wszczepienia implantu na bardzo korzystne raty. Wydaje się zatem, że warto skorzystać z takich możliwości.

Related posts

Leave a Comment