Najlepszy kocyk dla dziecka

zestaw minky

Nowoczesny kocyk minky jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale również przez rodziców. Jeżeli poszukują Państwo bardzo przyjemnego w dotyku kocyka, który jest niesłychanie miękki, to inwestycja w kocyk z minky jest strzałem w dziesiątkę.

Minky zwany również polar minky składa się głównie z specjalnych włókien poliestrowych. Nowoczesny minky kocyk pomimo tego, że jest wykonany z tkanin sztucznych posiada bardzo wiele cennych właściwości, dzięki którym zdobyć tak wielką popularność. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że kocyk ten posiada właściwości oddychające, bardzo szybko schnie i co najważniejsze jest niesłychanie elastyczny. W dzisiejszych czasach oryginalny minky produkowany jest wyłącznie przez znaną i cenioną na rynku firmę Shannon Fabrics z USA, dlatego też jeżeli planują Państwo zakup tego kocyka, to należy rozglądać się za produktami amerykańskiego producenta.

Bardzo wiele osób w dzisiejszych czasach, zastanawia się skąd tak naprawdę bierze się niesamowita miękkość tego niezwykłego materiału. Kocyk minky wykonany jest z tkanin sztucznych, dzięki czemu do jego produkcji można użyć najnowocześniejszej technologii, a dokładniej mówiąc specjalnych włókien poliestrowych, które są zdecydowanie cieńsze niż wełna lub bawełna. Włókna poliestrowe mogą być nawet kilkakrotnie cieńsze od ludzkiego włosa. Bardzo wysoka miękkość zawdzięczana jest również stosunkowo wysokiej gramatury, która wynosi około 380-480g/m2. Taka gramatura sprawia, że kocyk z minky jest bardzo wyjątkowy i ceniony zwłaszcza przez najmłodszych klientów.

Produkty z materiału minky znajdziecie w ofercie sklepu Senna Sówka pod adresem: https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/minky/

Related posts

Leave a Comment