Poskromienie światła

oświetlenie led

Oświetlenie LED zdobywa coraz większą popularność. Możliwość kontrolowanie jasności, koloru, a także jego energooszczędność i to, że jest zdecydowaniem bardziej ekologicznym rozwiązaniem od żarówek – nie jest konieczne zastosowanie rtęci, ani innych szkodliwych metali, a także zużywa się o kilkanaście razy dłużej niż żarówki. Oświetlenie LED pozwala wprowadzić nowoczesność do domów i usprawnić korzystanie ze światła, choć jest to dość droga technologia, jeśli chcemy wybrać produkty najlepszej jakości.
Nowością na rynku jest ściemniacz LED, który może występować w formie pilota, korzystającego z fal radiowych albo w formie wbudowanych w ścianę przycisków. Ściemniacz LED wielostrefowy pozwala kontrolować jasność światła nawet kilku źródeł w pomieszczeniu, już nie musisz wyłączać powoli świateł, czy przełączać oświetlenia na mniejsze wstając z fotela – wystarczy wziąć pilota i powciskać parę przycisków, a wszystko zostanie zrobione za nas.
Jeżeli chcielibyśmy zapewnić sobie jeszcze więcej komfortu przyda nam się sterownik LED, który nie dość, że może kontrolować jasność światła, to pozwoli zmieniać kolory! Teraz o wiele łatwiej będzie uzyskać romantyczny klimat, a na przyjęcie wybrać żywsze kolory oświetlenia. Można też pójść w stronę połączonych sterowników z bluetooth lub wi-fi, które pozwalają sterować oświetlenie z tabletu lub komórki, którą to częstą o wiele łatwiej nam znaleźć niż któryś z kolei pilot.
Oświetlenie LED rozwija się i spełnia coraz bardziej wygórowane oczekiwania klientów. Miejmy tylko nadzieje, że za niedługo będzie odrobinę tańsze.

Zajrzyj tutaj: https://led-labs.pl/sterowniki-led

Related posts

Leave a Comment