Reklama w kadrze

ciekawe filmy reklamowe bija rekordy ogladalnosci

Efekt wizualny to jeden z najlepszych efektów. Nic tak nie zapada w pamięć jak to co zobaczyliśmy. Dlatego w reklamie zaczęto produkować filmy reklamowe. Takie filmy reklamowe są krótkie, ale w bardzo prosty sposób informują o reklamowanych produkcie. Potencjalni klienci szybko zwracają uwagę na reklamę wizualną, tym bardziej, że dzisiaj filmy reklamowe i filmy promocyjne spotykamy na każdym kroku. Włączając telewizor, będąc w kinie, szukając informacji w internecie zawsze trafimy na jakiś filmik reklamowy.

Tego rodzaju filmy, które nazwać możemy również jako spoty reklamowe są robione dzisiaj w bardzo dobrej technologii, są kolorowe, chwytliwe i łatwo zapadają w pamięć. Kupujemy produkty, które zostały najciekawiej wypromowane właśnie na filmach reklamowych. Fabuła takich filmików opiera się na ciekawych scenariuszach pisanych przez kreatywnych pracowników agencji filmowych. Obok filmów reklamujących czy promujących dany produkt, znane są także filmy korporacyjne.

Taki rodzaj filmu to promocja danej firmy, jej pracowników i jej produktów. Filmy korporacyjne na ogół są wizytówką firmy, mają dotrzeć do jej kontrahentów, ewentualnych klientów i przedstawić ją w jak najlepszym świetle. Filmy korporacyjne opowiadają o firmie, przedstawiają zakres jej działalności. Czasami w telewizji możemy obejrzeć jakiś film korporacyjny opowiadający o danym discouncie.

Jak widać, filmy reklamowe to nieodłączny element dzisiejszego marketingu, stąd nie ma się co dziwić, że produkcja filmowa reklam ma się aktualnie bardzo dobrze.

Filmy Reklamowe Grandfox Kraków | http://grandfox.pl/

Related posts

Leave a Comment