Uroczystości w szkole – jak z klasą obdarować współuczni i nauczyciela?

oryginalne prezenty

Mogłoby się wydawać, że okazji do świętowania wcale nie mamy tak wiele. Wystarczy jednak znaleźć się komitecie rodzicielskim, w trójce klasowej lub zostać przewodniczącym klasy, żeby dowiedzieć się, że tak naprawdę to uroczystości, które wymagałyby sięgnięcia po oryginalne prezenty jest naprawdę wiele. Uczniowie poszukują prezentów dla swoich nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela, jak również zakończenia roku szkolnego. Poprzez drobne bibeloty chcą podziękować swoim mentorom za trud nauczania. Oprócz kwiatów, które zawsze cieszą się wielką popularnością, można sięgnąć po oryginalne prezenty.
Przykładem takim mogą być wszelkiego rodzaju ramki na zdjęcia lub wręcz duże, skórzane albumy (jeśli chcemy zrobić wrażenie koniecznie skórzane i wyklejane – unikamy wszelkiej folii i plastiku). Klasa może odpowiednio wcześnie zebrać ciekawe zdjęcia, które udało jej się wykonać w ciągu roku. Własnoręczne wpisy z pewnością ucieszą wychowawcę i sprawią, że zakręci się łza w oku.
Wyjątkowymi okazjami są także Dzień Kobiet, jak Dzień Chłopaka. Bibeloty wybierane na te dwa szczególne dni mogą być już znacznie bardziej humorystyczne. Oczywiście jeśli z okazji Dnia Kobiet chcemy obdarować nauczycielki, to należy pamiętać, by zawsze robić to z taktem. Może dowcipnym, ale jednak nieobraźliwym prezentem będzie słodyczowy bukiet? Takie bibeloty z pewnością każdego uradują.
Różnego rodzaju bibeloty i oryginalne prezenty możemy znaleźć z okazji świąt Bożego Narodzenia, czy też Wielkanocy. Śmieszne króliczki z długimi uszami, figurki świętego Mikołaja, aniołków rozproszą szare szkolne dni. Takie małe gesty potrafią wspomagać budowanie wzajemnych relacji. Są oznaką przyjaźni, szacunku i wspólnego zaufania między nauczycielami, a uczniami.

Zobacz też: Oryginalne prezenty, bibeloty | SnobShop.pl

Related posts

Leave a Comment