Wnętrze dopełnione z pomysłem

ramy do obrazów

Wygląd każdego pokoju w mieszkaniu ma ogromne znaczenie. Jest to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu w naszym życiu. Otoczenie mocno wpływa na towarzyszące samopoczucie, warto więc zadbać o to, by w mieszkaniu panował zadowalający nas widok. Jak sprawić, by dach nad głową nabrał charakteru? Zwrócić uwagę na szczegóły. To, co w kompozycji lokalu najbardziej wpływa na jego wygląd, to przede wszystkich kolor, światło, obrazy i kwiaty.

Dobrane do siebie pasujące kolory to podstawa sukcesu. Im delikatniejsze i pastelowe, tym bardziej odprężą oko. Równie znaczące jest światło – nie zasłonięte ciemnymi żaluzjami rozproszy się po całym pokoju podkreślając jego atuty. Kolejnym aspektem są obrazy. Ten dodatek to dobry sposób na uzewnętrznienie naszej pasji i wspomnień. Zawisnąć na ścianie może kolaż zdjęć z ostatnich wakacji, dzieło ulubionego artysty, a nawet sztuka którą stworzyliśmy sami. Nowoczesnego charakteru dodadzą wielokolorowe obramowania, zaś dla amatorów klasyki pozostaną ramki drewniane. Ostatnim elementem wzbogacającym nasze wnętrze są kwiaty. Żywe, zielone organizmy oprócz eksponowania swoich liści mają także inne, przydatne w mieszkaniu działanie. Niektóre gatunki pochłaniają nadmiary wilgoci, a inne wydzielają specyficzne związki chemiczne które wpływają na lepsze samopoczucie.

Dom to nie tylko obiekt mieszkalny, miejsce to w prosty sposób można zamienić w przytulne gniazdko. Podsumowując, pracy wkładać nie trzeba wiele, wystarczy jedynie zainwestować w małe elementy takie jak rośliny, dobrze dobrana oprawa obrazów i sztuka która nas inspiruje, dostęp do światła oraz kolory. Dzięki temu wnętrze stanie się osobistym, dopełnionym z pomysłem apartamentem.

Related posts

Leave a Comment